wyjazdy językowe

swanage - anglia

Wyjazd językowy do Anglii autokarem
Kurs języka angielskiego w Szkole Harrow House

Program Young Learners

21-30.08.2020

Wiek: 8-11 lat


Swanage
jest popularnym, ale mimo to kameralnym nadmorskim miastem na południowym wybrzeżu Anglii, odległym o 2,5 godziny drogi od Londynu. Piękne plaże z białymi, kredowymi klifami i ciepłą wodą Atlantyku czynią je wyjątkowym miejscem do wypoczynku.
Swanage leży u wrót Jurrasic Coast – Dorset and East Devon World Heritage Site – jurajskiego obszaru Dziedzictwa Światowego UNESCO. Niedaleko też stąd do Stonehenge – kręgu megalitów kamiennych pochodzących z czasów neolitu.


Szkoła
Harrow House

Nasz wieloletni Partner, Szkoła Harrow House, istnieje ponad 40 lat i od samego początku jest niezależną, rodzinnie zarządzaną szkołą. Harrow House jest członkiem-założycielem English UK, organizacji skupiającej akredytowane przez British Council szkoły językowe w Wielkiej Brytanii. Należy do kilku organizacji skupiających instytucje edukacyjne.

A zatem ważne!
- Szkoła jest zrzeszona w English UK
- Szkoła jest uznana przez British Council


Szkoła usytuowana jest na 2,5 ha terenów zielonych, w odległości około 10 min. od centrum miasta i plaży. Posiada bardzo dobrze wyposażone sale do nauki, sale komputerowe i bibliotekę oraz liczne obiekty sportowe, w tym podgrzewany basen z przykrywaną kopułą, z którego można korzystać również w przypadku gorszej pogody, salę gimnastyczną, korty tenisowe, salę do judo, siłownię, a także świetlicę z telewizją satelitarną i stołami do gry w bilard. Istnieje możliwość nauki jazdy konnej, gry w golfa, squash oraz uprawiania sportów wodnych (windsurfing, żeglarstwo, kajakarstwo), stosownie do wybranego programu wyjazdu. 

Walory szkoły podnosi pięknie usytuowana siedziba – szkoła mieści się w arystokratycznej rezydencji i dosłownie góruje nad miastem, zapewniając niezrównany widok na wzgórza Purbeck, ocean i wyspę Wight.

Uczestnicy są pod stałą opieką szkoły, podzieleni na odpowiednie grupy wiekowe.

Nadzór: Szkoła zapewnia 24 godz. nadzór na dobę.

Dodatkowo zapewniamy opiękę polskojęzyczną ze strony biura Salut.

Dlaczego Harrow House?

Ze szkołą Harrow House współpracujemy od wielu lat zarówno odnośnie wyjazdów indywidualnych jak i gupowych.
Polecamy tę szkołę zawsze rodzicom, którzy obok nauki języka obcego chcą zapewnić swoim dzieciom świetne warunki rekreacji i uprawiania sportów, przy bezwzględnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa.


Program językowy i sportowy

W niedzielę, prowadzony jest test kwalifikacyjny (pisemny i ustny) do odpowiedniej grupy językowej. W trakcie kursu nauczyciele sukcesywnie wprowadzają zagadnienia gramatyczne i nowe słownictwo. Dzięki nowoczesnym i specjalnie dobranym materiałom dydaktycznym oraz ciekawie prowadzonym lekcjom nauka angielskiego jest przyjemnością.

Program w szkole językowej obejmuje 15 godzin zajęć językowych w grupach wedle poziomu zaawansowania. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach od Pre-A1 do C2. Wszystkie niezbędne materiały do ​​nauki są zapewnione przez szkołę.

Dodatkowo, po zajęciach językowych szkoła Harrow House oferuje 15 godzin zajęć integracyjno-sportowych po angielsku prowadzonych z instruktorami ze szkoły. W programie: piłka nożna, taniec, minigolf, warsztaty mody, zajęcia cyrkowe, mini olimpiada sportowa...

Daytime Activities include a range from the following:

Aeroball, Arts and Crafts, Badminton, Beach Games, Benchball, Bovington Tank Museum, Circus Skills, Crab Fishing, Dance, Drama, Dress to Impress Cinema, Drumming and Samba, Giant Games, Inflatables, Laser Quest, Lemur Landings (indoor soft play), Mini Golf, Mini Olympics, Monkey World, Oceanarium, Parachute Games, Photo Hunt, Putlake Adventure Farm, Relay Games, Selfie Quiz, Short Tennis, Soft Archery, Swimming, Table Tennis, Team Games, Ten Pin Bowling, Swanage Orientation Quiz, UNESCO Jurassic Coast Trails

Wieczorami prowadzone są animacje i warsztaty językowe, w tym konkursy (Talent Show, quizy...), karaoke, wieczór kina, tematyczne dyskoteki, malowanie buzi, warsztaty pantomimy. Szkoła Harrow House organizuje także kółko teatralne, konkursy poetyckie czy też malarskie. Program obejmuje również 1 pół-dniową wycieczkę organizowaną przez szkołę.

Evening Entertainment includes a range from the following:

Bingo, Competitions, Discos, Face Painting, Films, Internet, Karaoke, Pantomime, Quiz Games, Sports Activities, Swimming, Talent Shows, Themed Discos, Town Visit, Treasure Hunt, Wii Games

Wszystkie zajęcia prowadzi kadra Harrow House.

Po ukończeniu kursu uczestnicy dostają Certyfikat. 

Typowy dzień w szkole

07.30 - pobudka
07.45-08.45 - angielskie śniadanie
09.00-12.15 - zajęcia integracyjno-sportowe po angielsku
12.15-13.30 - obiad
13.30-14.30 - zajęcia językowe
14.30-14.45 - przerwa
13.45-15.45 - zajęcia językowe
15.45-16.00 - przerwa
16.00-17.00 - zajęcia językowe
17.30-18.30 - zajęcia integracyjne w języku angielskim
18.30-19.15 - kolacja
19.45-21.00 - zajęcia wieczorne w języku angielskim
21.15 - cisza nocna

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę szkoły Harrow House, a my (kadra Salut) czuwamy, obserwujemy i robimy zdjęcia:)

Szczegółowy plan zajęć szkoły

Zakwaterowanie, posiłki 

Uczestnicy kursu zakwaterowani są na terenie szkoły, w pokojach 3-6 osobowych, łazienki wspólne, na korytarzu. Dopłata za pokój 2-4 os z łazienką wynosi 200 zł/os/pobyt.
W czasie pobytu w szkole Harrow House pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja). Posiłki podawane są na terenie szkoły, w formie bufetu w restauracji self-service.

Posiłki w czasie wyjazdu zaczynają się śniadaniem 2 dnia wyjazdu a kończą śniadaniem ostatniego dnia wyjazdu.

Program wyjazdu

1 dzień - wyjazd grupy z Polski, przejazd, w tym nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję

2 dzień - śniadanie, dojazd do Swanage, zakwaterowanie, kolacja, zwiedzanie terenu i prezentacja szkoły, zajęcia wieczorne po angielsku

3 dzień – śniadanie,
test kwalifikacyjny, brunch, zajęcia wedle programu Young Learners, kolacja, zajęcia wieczorne po angielsku.

4 dzień – 8 dzień – śniadanie, zajęcia wedle programu Young Learners, obiad,
zajęcia wedle programu Young Learners, kolacja, zajęcia wieczorne po angielsku.

9 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z Harrow House, przejazd do Londynu -  Londyn w pigułce, obiadokolacja, wyjazd w kierunku Polski.

10 dzień - śniadanie na terenie Polski, powrót w godzinach popołudniowych.Cena za osobę : 3830 PLN + 100 GBP

Cena dla stałych Klientów* przy zapisie do 15.02.2020: 3730 PLN + 100 GBP

* Stałym Klientem jest uczestnik kolonii, obozów, a także zielonych szkół, wycieczek szkolnych i innych imprez turystycznych organizowanych przez SALUT.

RABATY

RODZEŃSTWO - 50 zł rabatu
Każde z rodzeństwa jadące z nami otrzymuje 50 zł rabatu.
Promocja nie dotyczy kuzynostwa tj. rodzeństwa ciotecznego

PROMOCJA PRZYJACIELE
70 zł rabatu - minimum 4 osoby
80 zł rabatu - minimum 6 osób
100 zł rabatu - minimum 8 osób
Rabat przyznajemy każdemu z przyjaciół. Warunki: przyjaciele jadą na ten sam wyjazd i zapisują się na wyjazd tego samego dnia.
Przy rezerwacji należy wpisać nazwiska wszystkich przyjaciół.

Rabaty (dla stałych Klientów, Rodzeństwa i Przyjaciół) nie sumują się.

Cena zawiera:

 • transport komfortowym autokarem (regulowane fotele, klimatyzacja, WC, DVD...)
 • opłaty drogowe i autostrady
 • przeprawy promem lub eurotunelem
 • uczestnictwo w programie tygodniowym Young Learners, w tym:
 1. zakwaterowanie w szkole (7 noclegów)
 2. pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) w czasie pobytu w Harrow House
 3. kurs językowy (15 godz) prowadzony przez lektorów szkoły Harrow House
 4. zajęcia integracyjno-sportowe w języku angielskim (15 godzin)
 5. ½ dniowa wycieczka
 6. codziennie zajęcia integracyjne i warsztaty językowe w języku angielskim
 • dodatkowe posiłki podczas podróży (2 śniadania i 1 obiadokolacja)
 • opiekę szkoły oraz opiekę polskojęzyczną z biura Salut
 • ubezpiecznie (KL 20 000 euro, NNW 15 000 PLN)
 • podatek Vat i obowiązkową składkę na TFG.

Ogólne warunki ubezpieczenia podane są na stronie:
http://salutvoyages.pl/Ubezpieczenie/BezpiecznePodroze.pdf

Cena nie zawiera:
świadczeń nie objętych ofertą, innych posiłków nie objętych ofertą, wydatków własnych.

Opłata obowiązkowa na realizację programu wyjazdu
(+100 GBP) nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Pobierana jest w gotówce w dniu wyjazdu. Z opłaty finansowane są: opłaty drogowe i autostrady, przeprawy promem lub eurotunelem, checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), dodatkowe posiłki podczas podróży, opłaty związane z realizacją programu.

Ważne informacje

 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia na wypadek rezygnacji w opcji standardowej oraz rozszerzonej (dla osób z chorobami przewlekłymi). Ubezpieczenie jest ważne przy udokumentowanej chorobie lub innego zajścia nagłego wchodzącego w zakres ubezpieczenia. Ubezpieczenie to może być wykupione u Organizatora jako agenta lub w innym TU w ciągu do 5 dni od podpisania zgłoszenia-umowy na wyjazd. Istnieje możliwość wykupienia bezpośrednio w Biurze SALUT. Koszt ubezpieczenia: 3% od ceny wyjazdu lub 4,50% przy chorobach przewlekłych. Ogólne warunki ubezpieczenia podane są na stronie: http://salutvoyages.pl/Ubezpieczenie/KosztyImprezy.pdf
 • Każdy uczestnik zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnej legitymacji oraz ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości, który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (odpowiednio paszport lub dowód osobisty). Dokument musi być ważny min. 60 dni od daty zakończenia imprezy. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych www.polakzagranica.msz.gov.pl
 • Każdy uczestnik powinien posiadać ważną kartę EKUZ
 • Na drogę należy przewidzieć suchy prowiant, wodę oraz kieszonkowe w PLN (na ciepły napój, toaletę czy dodatkowy posiłek w trakcie podróży) a także kieszonkowe w euro i funtach.

Jak zapisać sie na wyjazd?

Rezerwację dokonujemy e-mailowo poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej (do ściągnięcia poniżej).

Wypełnij kartę zgłoszeniową

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie przelewu całości lub zaliczki (minimalna kwota zaliczki 1000 zł)

Prosimy o dokonanie przelewu na konto w złotówkach:
Salut CNC Consulting
mBank: 95 1140 2004 0000 3702 4407 3687

W tytule przelewu prosimy podać nazwę wybranego wyjazdu, termin oraz imię i nazwisko uczestnika.

Istnieje możliwość dalszych płatności w ratach.

I rata (1000 zł) przy zapisie
II rata (1000 zł) do 20.03.2020
III rata (1000 zł) do 20.04.2020
IV rata (wyrównanie salda) do 10.06.2020


Dokumenty potrzebne do wyjazdu

Pobierz kartę kwalifikacyjną - Po wypełnieniu, wyślij pocztą na nasz adres

Wypełnij kartę medyczną oraz pozwolenie na podróż
Dokumenty te można wysłać nam pocztą lub mailem


Warunki uczestnictwa

Regulamin wyjazdu


UWAGA!

Wyjazd 21.08 (piątek). Zbiórka uczestników o godz. 10.00 w Warszawie, na ul. Ostródzkiej 175. Spotykamy się na parkingu bocznym (od boiska) pod Szkołą Podstawową 368.

Możliwość dołączenia do grupy z Warszawy - Antenki z Łodzi, Konina, Krakowa, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia. Informacje u Organizatora.

Powrót 30.08 (niedziela). Powrót w godzinach popołudniowych - odbiór dzieci w miejscu zbiórki w dniu wyjazdu.  Prosimy jednak o dowiadywanie się na bieżąco o przewidywanej godzinie powrotu i śledzenie grupy Salut Harrow 2020 na Facebooku.

.

 
| | | |
Powered by: Kraft