wyjazdy spa
 hotel gołębiewski**** mikołajki

Przepiękne położenie hotelu, rozległy teren z własną przystanią, obfita i urozmaicona kuchnia, pełen atrakcji park wodny, liczne animacje dla dzieci oraz wiele innych atrakcji to wizytówka Hotelu Gołębiewski**** Mikołajki.

Niezależnie czy wybierzesz się na wczasy z rodziną,  czy na week-end z przyjaciółmi, na pewno będzie to udany wyjazd, który będziesz jak najszybciej chciał powtórzyć.

Oto w pigułce najważniejsze informacje:

Hotel Gołębiewski Mikołajki**** oferuje :

    - 652 komfortowe pokoje jedno- oraz dwuosobowe o powierzchni 22 m2 oraz 33 m2, w tym 54 pokoje rodzinne (tzw. STUDIO - dwa pokoje dwuosobowe połączone drzwiami w ściance działowej).
     - 15 luksusowych apartamentów w tym 1 apartament prezydencki.

Wszystkie pokoje posiadają balkony, łazienki z prysznicem i suszarką do włosów, TV SAT, telefon, a także możliwość podłączenia do Internetu.

Z części pokoi rozciąga się malowniczy widok na jezioro Tałty i panoramę miasteczka. Pozostałe pokoje mają widok na Klub Jeździecki i kompleks basenów zewnętrznych.

Do dyspozycji Gości jest też parking na 350 miejsc.

Rada SALUT- Na krótsze pobyty (2-3 dniowe) polecamy szczególnie ofertę specjalną - Rodzinny Wypoczynek, gdyż w cenie zawarty jest nocleg, śniadanie oraz obiad i korzystanie z parku wodnego i innych atrakcji.
Na dłuższe pobyty polecamy zaś wczasy tygodniowe (z możliowścią przedłużenia pobytu w atrakcyjnej cenie).

Warto pamiętać, że w przypadku wczasów tygodniowych dzieci do lat 7, w pokoju z 2 osobami dorosłymi mają pobyt gratis !!!

Gwarancja SALUT - Z nami wyjedziesz na atrakcyjnych warunkach!!!
W ramach współpracy z Hotelem Gołębiewski****, Biuro Podróży Salut, dla swoich Klientów oferuje bowiem ceny rabatowe. Wyślij do nas zapytanie a my podamy Ci ofertę z naszym rabatem.

Śmiało porównaj zatem i stawiaj na oszczędność!!! 
| | | |
Powered by: Kraft