wyjazdy językowe
 malta

Wyjazd językowy na Malcie
8 dni

Wiek: 12-18 latMalta z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem turystów z całego świata. Przyciąga pięknymi widokami, ciepłym klimatem oraz krystalicznie czystą wodą. Angielski jest na Malcie jednym z dwóch języków urzędowych, dzięki czemu jest to idealne miejsce na doskonalenie swoich umiejętności językowych. Zapraszamy na kolejną edycję obozu językowego na Malcie, podczas którego łączymy naukę w renomowanej szkole z wypoczynkiem na najpiękniejszych maltańskich plażach oraz zwiedzaniem najciekawszych miejsc na maltańskich wyspach. Dzięki zakwaterowaniu u sprawdzonych maltańskich rodzin, uczestnicy mają szansę poznać życie codzienne Maltańczyków i sprawdzić swoje umiejętności językowe w praktyce. Poznaj z nami Maltę !


Szkoła Link School of English

Nauka języka odbywa się w renomowanej maltańskiej szkole językowej Link School of English, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Szkoła posiada akredytację FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta). Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Swieqi.

Uczestnicy realizują także praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę. Dodatkowo na dwóch wybranych wycieczkach oferujemy zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem.

Zakwaterowanie, posiłki 

Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin maltańskich, głównie w miejscowościach Swieqi i Pembroke, w odległości 5-20 min pieszo od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów.

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:
śniadania: płatki z mlekiem, tosty z dżemem, herbata lub kawa
lunch: kanapka, owoc, woda (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)
obiadokolacja: jednodaniowy, ciepły posiłek, deser, woda 

Jak wygląda program? 

PROGRAM „A”

DZIEŃ 1 - Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie

DZIEŃ 2 - PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy.

DZIEŃ 3 -  Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Wieczorem: dyskoteka dla chętnych (koszt 10 EUR)

DZIEŃ 4 - Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. VALLETTA – zwiedzanie stolicy Malty z lokalnym przewodnikiem w języku angielskim. Dla chętnych wejście do Katedry św. Jana (płatne dodatkowo ok 8 EUR). Wieczór integracyjny.

DZIEŃ 5 - Zajęcia językowe w klasach. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy.

DZIEŃ 6 - Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe - dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem oraz ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. MDINA – malownicze, średniowieczne miasto, dawna stolica Malty, współcześnie plan zdjęciowy wielu filmów. RABAT – zwiedzanie Kościoła Św. Pawła Wieczorem: gry i zabawy.

DZIEŃ 7 - COMINO – wycieczka na trzecią co do wielkości wyspę położoną pomiędzy Maltą i Gozo. Plażowanie na „Błękitnej Lagunie”. Uwaga: Koszt wypożyczenia leżaka i parasola – ok. 10 EUR.

DZIEŃ 8 - Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.
 
PROGRAM „B”

DZIEŃ 1 - Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.

DZIEŃ 2 - PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola - ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy

DZIEŃ 3 - Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Wieczorem: dyskoteka dla chętnych (koszt 10 EUR)

DZIEŃ 4 - Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe - dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Po południu – plażowanie. MDINA – wieczorny wyjazd do dawnej stolicy Malty.

DZIEŃ 5 - Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy. VALLETTA – spacer po stolicy Malty. Wieczorem: gry i zabawy.

DZIEŃ 6 - Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. TRZY MIASTA: Vittoriosa, Cospicua i Senglea, zwiedzanie z języku angielskim z lokalnym przewodnikiem. Wieczorem: integracja na plaży.

DZIEŃ 7 - Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. GOZO – zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem: zwiedzanie Victorii – stolicy Gozo, relaks w Xlendi Bay. Wieczorem: spacer i plażowanie.

DZIEŃ 8 - Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

Transport

Przelot na trasie Warszawa - Malta - Warszawa z AIR MALTA.
Limit bagażu: główny 20 kg, podręczny 7 kg.
Rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 3 dni przed wylotem i przekazane uczestnikom w postaci komunikatu wyjazdowego przesyłanego na adres mailowy.
W trakcie przelotu uczestnicy dostają kanapkę i małą butelkę wody.

Cena: 

Program A: 1090 PLN (w terrminie 23-30.06, 07-14.07, 21-28.07, 04-11.08, 18-25.08)
Program B: (1140 PLN 
w terminie 30.06-07.07, 14-21.07, 28.07-04.08, 11-18.08) 
Program A
w terminie 28.08-01.09.2018: 1040 PLN 

Cena zawiera:
   - zakwaterowanie u rodzin maltańskich: 7 noclegów
    - wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja)
    - ćwiczenia językowe w terenie
    - opieka pedagogiczna
    - ubezpieczenie AXA NNW, KL i bagaż

Cena nie zawiera:
   - 16 lekcji języka angielskiego, test kwalifikacyjny, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu, tranfer z lotniska na Malcie (w dniu przylotu i wylotu), koszt wstępów i realizacji programu zwiedzania - dodatkowa obowiązkowa dopłata 190 euro
     - Przelot na trasie Warszawa - Malta - Warszawa - 1100 PLN
    - dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 65 PLN (deklarowane i opłacone w ciągu 3 dni roboczych od momentu rezerwacji imprezy i wpłaty zaliczki)
    - gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut - dopłata 80 PLN (deklarowane w dniu zawarcia umowy)
    - dopłata za specjalną dietę uczestnika (wegetariańska, bezglutenowa i inne) - 120 PLN

Rezerwacji dokonujemy e-mailowo poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej 

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie przelewu zaliczki (30% ceny imprezy).

Prosimy o wpłaty na następujące konto:
Salut CNC Consulting
MBank: 95 1140 2004 0000 3702 4407 3687

W tytule należy wpisać nazwę wybranego obozu, termin oraz imię i nazwisko uczestnika.


Ważne informacje

PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ:

    ważny paszport lub dowód osobisty
    legitymację szkolną
    zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale
    kieszonkowe (sugerujemy zabrać ok. 8-10 EUR na dzień)
    koszt wypożyczenia leżaka i parasola: 10-20 EUR
    koszt wejścia do Katedry św Jana w Vallettcie (PROGRAM „A”) - ok 8 EUR
    mały podręczny plecak
    wygodne buty
    nakrycie głowy
    ręcznik i kosmetyki
    adaptor do kontaktów elektrycznych
    aparat fotograficzny
    krem do opalania z wysokim filtrem (min. 30)
    notes z długopisem
    kieszonkowy słownik

Uwaga

Każdy uczestnik powienien mieć ze sobą kopię strony ze zdjęciem dokumentu podróży (paszportu lub dowodu)

zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ


 
| | | |
Powered by: Kraft