wakacje

chorwacja - istria


Umag jest malowniczym ¶ródziemnomorskim miasteczkiem na północno-zachodnim wybrzeżu Istrii. Leży w urokliwej zatoce a historyczne centrum znajduje się na w±skim, wysuniętym wgł±b morza cyplu. Umag posiada jedn± z najbardziej prestiżowych przystani ACI. Oprócz mariny, znajduje się tu 10 plaż, które zostały wyróżnione Niebiesk± Flag± – międzynarodowym symbolem czysto¶ci morza i dostosowania plaży. Ponadto Umag to ¶wietna baza wypadowa do zwiedzania okolicy oraz do innych miast regionu Istria, takich jak Poreć czy Pula. St±d możemy się udać także do Słowenii oraz włoskich kurortów górnego Adriatyku czy do Wenecji.

Tutaj poczujemy niezwykły klimat, uwarunkowany mieszank± kultury chorwackiej, słoweńskiej i włoskiej.

Proponujemy kilka wariantów zakwaterowania:

Apartamenty Polynesia***

Przestronne apartamenty z aneksem kuchennym, położone tuż przy plaży. Na miejscu wiele możliwo¶ci aktywnego spędzania czasu: 2 baseny, a przy basenach bezpłatne leżaki, korty tenisowe, boiska do siatkówki,siatkówka plażowa, minigolf, różne animacje dla dorosłych i dla dzieci, miniklub (5-12 lat).Apartament 3 os.: ok. 30 m2, salon z rokładan± sof±
, sypialnia z 2 łóżkami, łazienka, aneks kuchenny z wyposazeniem, TV, balkon/taras.Apartament 4 os.:  ok. 30 m2,
salon z duż±, rokładan± sof±, sypialnia z 2 łóżkami, łazienka, aneks kuchenny z wyposażeniem, TV-sat, taras.Termin: 26.06-03.07.2021 (8 dni)


2 450 PLN za apartament dla 3 os.

2 800 PLN za apartament dla 4 os.

Inne terminy na zapytanie.

Cena obejmuje:
wynajęcia apartamentu, taksa klimatyczna, podatek VAT.


Polecamy też inne obiekty noclegowe grupy Melia. Wszystkie hotele sprawdzili¶my osobi¶cie i zapewniamy, że spełni± Państwa oczekiwania.

Hotels & Resorts Melia ****

Idealne dla rodzin z dziećmi, super położenie, bogata infrastruktura sportowa, liczne animacje i wysoki standard, to prezentacja Kompleksu Hotels & Resorts Melia

Zapraszamy do kontaktu

 
| | | |
Powered by: Kraft