Majówka

Holandia


Holenderska Majówka
sery, tulipany i wiatraki

01 - 04.05.2024

4 dni
 
W programie:
Amsterdam, 
Gouda - targ serowy, Noordwijk, Zaanse Schans – skansen wiatraków, Keukenhof – festiwal tulipanów, 
 
Zakwaterowanie

2 noclegi w Rotterdamie w hotelu *** w pokojach 2 os. z łazienkami.


Wyżywienie

2 śniadania w formie bufetu w restauracji hotelowej.

Transport 


Przejazd z Warszawy komfortowym autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC). Możliwość dołączenia do grupy po trasie (np. okolice Łodzi, Poznania). Transport z innych miast - informacje u Organizatora.


Program wyjazdu

1 dzień - Zbiórka i wyjazd grupy w godzinach wczesno-por
annych. Przejazd przez Niemcy. Dojazd do hotelu ok. 22ej. Zakwaterowanie. Nocleg.
 
2 dzień - Śniadanie. Wyjazd do Goudy.  Czas wolny na spacer po urokliwym, średniowiecznym miasteczku, podczas którego będziemy mogli uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu, jakim jest serowy targ. Podczas tego niezwykłego wydarzenia okoliczni producenci serów, w ludowych strojach sprzedają mleczne wyroby i dobijają targu jak za dawnych czasów. Nie zabraknie ludowych strojów, klimatycznej atmosfery, prawdziwego show i oczywiście pysznych serów. Będzie też czas na wstąpienie do lokalnych sklepików z serami, w których będziemy mogli skosztować oryginalnej Goudy i na posiłek.
Wyjazd do Keukenhof, czyli największego ogrodu z kwitnącymi roślinami cebulowymi na świecie. Ogród rozciąga się na obszarze 32 ha i rozkwita wiosną ponad 7 milionami tulipanów, hiacyntów, krokusów, narcyzów. Spacer po ogrodzie Keukenhof na pewno zostanie w Waszej pamięci. Wyjazd do Noordwijk, a tam przejście wzdłuż nadmorskiej promenady. Noordwijk to słynny kurort nadmorski z licznymi restauracjami przy plaży. Czas wolny na obiadokolację i spacer. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Amsterdamu. Po drodze Zaanse Schans i czas wolny na spacer po skansenie wiatraków. Dojazd do Amsterdamu i czas wolny (9 godz.) na indywidualne odkrywanie miasta. Wsród atrakcji między innymi polecamy spacer malowniczymi uliczkami, wejście do Muzeum Van Gogha i Rijksmuseum, zwiedzenie browaru Heineken czy wstąpienie na targ kwiatowy. Wspólnie wybierzemy się na rejs statkiem po amsterdamskich kanałach.
Dla chętnych, za dopłatą, możliwość zwiedzania miasta z przewodnikiem w grupach do 14 os.

Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przejazd nocny.

4 dzień - Przyjazd do Warszawy około 13.00  
Cena: 1450 zł

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem, 2 noclegi w hotelu***, 2 śniadania, ubezpieczenie Travel International (KL 20 000 euro, NNW 3000 euro), realizację programu turystycznego w tym, wycieczki autokarowe po Holandii, rejs statkiem w Amsterdamie, wejście do ogrodów Keukenhof, opiekę pilota/przedstawiciela biura, podatek VAT, obowiązkową składkę na TFG i TFP.

Opłata obowiązkowa do realizacji programu: 70 euro


Opłata obowiązkowa na realizację programu wyjazdu nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Pobierana jest w gotówce. Z opłaty finansowane są: opłaty drogowe i autostrady, wjazdy do miast, checkpointy, parkingi, taksy klimatyczne, bilety wstępów i rezerwacji, a także inne opłaty związane z realizacją programu, w tym wejścia do zwiedzanych obiektów ujętych w programie i cenie.

Cena nie zawiera: opcjonalnego ubezpieczenia od rezygnacji, usług przewodnickich, zestawów Tour Guide,  opcjonalnych  wejść płatnych do  obiektów wymienionych w programie a niezawartych w cenie, dodatkowych posiłków oraz wydatków własnych.

Przykładowy koszt dodatkowych atrakcji:
- Muzeum Van Gogha 20 euro
- Rijksmuseum 23.50 euro
- Heineken Experience 23 euro (
Heineken Experience + our House 34 euro).


FORMALNOŚCI

Rezerwacji dokonujemy e-mailowo poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej (do ściągnięcia poniżej) oraz dokonanie wpłaty 1 raty celem potwierdzenia rezerwacji.

1 rata - 800 zł płatna przy zapisie
2 rata - 650 zł płatna do 25 marca

Przelew w złotówkach dokonujemy na konto:
Salut
mBank: 95 1140 2004 0000 3702 4407 3687
 
W tytule przelewu prosimy podać nazwę: Holenderska MAJÓWKA oraz imię i nazwisko uczestnika.

Kwota w euro pobierana jest w gotówce.

Kup sobie  spokój: Zalecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji w wersji standardowej (50zł) lub wersji rozszerzonej (choroby przewlekłe 75zł), które pozwoli Ci na pełen zwrot w przypadku nagłej choroby czy innego zdarzenia wchodzącego w zakres ubezpieczenia.
Chęć wykupienia ubezpieczenia zglaszamy bezpośrednio przy zapisie (w formularzu zgłoszeniowym) i dokonujemy opłaty za ubezpieczenie wraz z wpłatą 1 raty.


DOKUMENTY DO POBRANIA

Kliknij i wypełnij kartę zgłoszeniową  (salutvoyages.pl/zgloszeniowa-holandia-2024.docx) a potem prześlij nam ją mailem na adres: info@salutvoyages.pl.

Warunki uczestnictwa


INFORMACJE WYJAZDOWE


A. Wyjazd zorganizowany jest z Warszawy - osoby z innych miast dosiadają się po trasie do grupy.

Planowana zbiórka
uczestników 01.05.2024 ok godz. 06.00, w Warszawie

Uczestnicy z innych miast: okolic Łodzi, Poznania dosiądą się po trasie (godzina i dokładne miejsce zostaną podane w późniejszym czasie)
 

Inne miasta -
informacje u Organizatora.

Dokumenty - każdy uczestnik musi mieć ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport), kartę EKUZ !


Dane Biura:

Salut, ul. Zbożowa 13, 03-253 Warszawa; tel. (22) 614 33 02, e-mail: info@salutvoyages.pl

Biuro Podróży Salut - wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzony przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 910 w zakresie organizowania imprez turystycznych w kraju i w krajach europejskich.
Gwarancja ubezpieczeniowa turystyczna SIGNAL IDUNA o numerze  M  516254.
 


 
| | | |
Powered by: Kraft