Holenderska Majówka sery, tulipany i wiatraki - sprzedaż zakończona
Transport:zorganizowany
Wyżywienie:śniadania
Zakwaterowanie:Hotel Campanille***

Symbol oferty:maj/Hol

Terminy:
01-04.05.2024Program

Amsterdam,  Gouda - targ serowy, Noordwijk, Zaanse Schans – skansen wiatraków, Keukenhof – festiwal tulipanów

Zakwaterowanie i wyżywienie

2 noclegi w Rotterdamie w hotelu *** w pokojach 2 os. z łazienkami.
2 śniadania w formie bufetu w restauracji hotelowej.

Program

1  dzień - Zbiórka i wyjazd grupy w godzinach wczesno-porannych. Przejazd przez Niemcy. Dojazd do hotelu ok. 22ej. Zakwaterowanie. Nocleg.
 
2 dzień - Śniadanie. Wyjazd do Goudy.  Czas wolny na spacer po urokliwym, średniowiecznym miasteczku, podczas którego będziemy mogli uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu, jakim jest serowy targ. Podczas tego niezwykłego wydarzenia okoliczni producenci serów, w ludowych strojach sprzedają mleczne wyroby i dobijają targu jak za dawnych czasów. Nie zabraknie ludowych strojów, klimatycznej atmosfery, prawdziwego show i oczywiście pysznych serów. Będzie też czas na wstąpienie do lokalnych sklepików z serami, w których będziemy mogli skosztować oryginalnej Goudy i na posiłek.
Wyjazd do Keukenhof, czyli największego ogrodu z kwitnącymi roślinami cebulowymi na świecie. Ogród rozciąga się na obszarze 32 ha i rozkwita wiosną ponad 7 milionami tulipanów, hiacyntów, krokusów, narcyzów. Spacer po ogrodzie Keukenhof na pewno zostanie w Waszej pamięci. Wyjazd do Noordwijk, a tam przejście wzdłuż nadmorskiej promenady. Noordwijk to słynny kurort nadmorski z licznymi restauracjami przy plaży. Czas wolny na obiadokolację i spacer. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień - Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Amsterdamu. Po drodze Zaanse Schans i czas wolny na spacer po skansenie wiatraków. Dojazd do Amsterdamu i czas wolny (9 godz.) na indywidualne odkrywanie miasta. Wśród atrakcji między innymi polecamy spacer malowniczymi uliczkami, wejście do Muzeum Van Gogha i Rijksmuseum, zwiedzenie browaru Heineken czy wstąpienie na targ kwiatowy. Wspólnie wybierzemy się na rejs statkiem po amsterdamskich kanałach.
Dla chętnych, za dopłatą, możliwość zwiedzania miasta z przewodnikiem w grupach do 14 os.
Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przejazd nocny.

4 dzień - Przyjazd do Warszawy około 13.00

Transport i Cena

Przejazd z Warszawy komfortowym autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC). Możliwość dołączenia do grupy po trasie (np. okolice Łodzi, Poznania).
W przypadku transportu z innych miast, cena i możliwości ustalane indywidualnie - informacje u Organizatora.

Cena : 1450 zł

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem, 2 noclegi w hotelu***, 2 śniadania, ubezpieczenie Travel International (KL 20 000 euro, NNW 3000 euro), realizację programu turystycznego w tym, wycieczki autokarowe po Holandii, rejs statkiem w Amsterdamie, wejście do ogrodów Keukenhof, opiekę pilota/przedstawiciela biura, podatek VAT, obowiązkową składkę na TFG i TFP.

Opłata obowiązkowa do realizacji programu: 70 euro

Cena nie zawiera: opcjonalnego ubezpieczenia od rezygnacji, usług przewodnickich, zestawów Tour Guide,  opcjonalnych  wejść płatnych do  obiektów wymienionych w programie a niezawartych w cenie, dodatkowych posiłków oraz wydatków własnych.

Dopłata do pokoju 1 os: 500 zł

Wyjazd zorganizowany ale program pomyślany jest tak, by każdy mógł zwiedzać własnym tempem, według zainteresowań. Przykładowo w Amsterdamie będziecie mogli się udać do wybranych przez Was miejsc.

Przykładowy koszt dodatkowych atrakcji:
- Muzeum Van Gogha: 20 euro
- Rijksmuseum: 23.50 euro
- Heineken Experience: 23 euro (Heineken Experience + our House 34 euro).

Formalności

Rezerwacji dokonujemy e-mailowo poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej (do ściągnięcia poniżej) oraz dokonanie wpłaty 1 raty celem potwierdzenia rezerwacji.

1 rata - 800 zł płatna przy zapisie
2 rata - 650 zł płatna do 25 marca

Przelew w złotówkach dokonujemy na konto:
Salut
mBank: 95 1140 2004 0000 3702 4407 3687
 
W tytule przelewu prosimy podać nazwę: Holenderska MAJÓWKA oraz imię i nazwisko uczestnika.

Kwota w euro pobierana jest w gotówce.

Kup sobie  spokój: Zalecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji w wersji standardowej (50zł) lub wersji rozszerzonej (choroby przewlekłe 75zł), które pozwoli Ci na pełen zwrot w przypadku nagłej choroby czy innego zdarzenia wchodzącego w zakres ubezpieczenia.
Chęć wykupienia ubezpieczenia zglaszamy bezpośrednio przy zapisie (w formularzu zgłoszeniowym) i dokonujemy opłaty za ubezpieczenie wraz z wpłatą 1 raty.

DOKUMENTY DO POBRANIA

pdf       Kliknij i wypełnij kartę zgłoszeniową a potem prześlij nam ją mailem na adres: info@salutvoyages.pl.

  Zapoznaj się także z warunkami uczestnictwa  pdf


Informacje wyjazdowe:

Wyjazd zorganizowany jest z Warszawy - osoby z innych miast dosiadają się po trasie do grupy.

Planowana zbiórka uczestników 01.05.2024 ok godz. 06.00, w Warszawie

Uczestnicy z innych miast: okolic Łodzi, Poznania dosiądą się po trasie (godzina i dokładne miejsce zostaną podane w późniejszym czasie)
 
Inne miasta - informacje u Organizatora.

Dokumenty - każdy uczestnik musi mieć ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport), kartę EKUZ !


Dane Biura:

Salut, ul. Zbożowa 13, 03-253 Warszawa; tel. (22) 614 33 02, e-mail: info@salutvoyages.pl

Biuro Podróży Salut - wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzony przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 910 w zakresie organizowania imprez turystycznych w kraju i w krajach europejskich.
Gwarancja ubezpieczeniowa turystyczna SIGNAL IDUNA o numerze  M  516254.