kolonie i obozy letnie

paryż - wersal - luwr - rejs


Wyjazd studencki do Paryża

Program turystyczny - wariant A
 
Wyjazd językowy - wariant B


22.07 - 29.07.2023

8 dni
Wiek: +18 lat 

Wariant: A

Program turystyczny realizowany we własnym zakresie przez uczestników. Uczestnicy mają zapewniony transport do Paryża, 5 noclegów w Paryżu ze śniadaniami, ubezpieczenie NNW/KL oraz rejs statkiem po Sekwanie. Pozostałe posiłki przemieszczanie się po Paryżu, wejścia czy program turystyczny realizowany jest we własnym zakresie ze wsparciem przedstawiciela biura.

Wariant językowy: B


Wyjazd językowy to opcja zapewniająca dodatkowo (oprócz transportu, 5 noclegów ze śniadaniami, ubezpieczeniem NNW/KL, rejs
em statkiem po Sekwanie) zajęcia językowe w szkole językowej w Paryżu.

Szkoła Eurocentres Paris, założona w 1973 r., wchodzi w skład międzynarodowej organizacji Bayswater. Szkoła jest akredytowana m. inn. Label Qualité FLE, SOUFFLE, Eaquals, Qualiopi, Etablissement Privé d’Enseignement Supérieur. Niedawno odrestaurowany, nowoczesny budynek szkoły mieści się w samym sercu Paryża, w dzielnicy Łacińskiej. Zajęcia odbywają się w jasnych i przestronnych salach, a studenci mają do dyspozycji kompleks do indywidualnej nauki z czytelnią i biblioteką wyposażoną w najnowsze oprogramowania do nauki języka, książki, czasopisma oraz wiele innych pomocy. Studenci w wolnych chwilach mogą również korzystać z Internetu w sali komputerowej lub odpocząć po zajęciach w salonie studenckim. Jest to bardzo popularne miejsce spotkań z innymi studentami, którzy przyjeżdżają tu z kilkudziesięciu krajów świata. Wszyscy lektorzy pracujący w Eurocentres Brighton to native speakerzy, dobierani zarówno po względem doświadczenia i kompetencji, jak również zdolności interpersonalnych, dzięki czemu nauka języka w szkole jest efektywna i przyjemna.


Kurs Standard General French 20 lekcji / 15 godz. : 
Połączenie zajęć językowych z dużą ilością czasu wolnego pozwalającego poznać Paryż czy zawiązać nowe przyjaźnie.
Kurs kładzie nacisk na podstawy komunikacji i ćwiczenie języka w codziennych sytuacjach. Podstawą jego sukcesu są dobre materiały, spersonalizowane instrukcje i aktywni koledzy w grupie.
Główne narodowości na kursie to osoby pochodzące z Ameryki Południowej,
Kanady, Korei, a także Włosi, Hiszpanie, Czesi.

Opis kursu:
    20 lekcji / 15 godzin w tygodniu
    Materiały akademickie
    Test językowy
    Certyfikat zakończenia kursu
   
Nauka w grupach międzynarodowych
    Maksymalna liczba osób w grupie: 15


  Opłata za kurs + 300 euro


Opcja Disneyland Paris: Dopłata 110 euro bilet wstępu 1 dzień/2 parki lub 85 euro/1 park + 10 euro bilet metro/RER


Całodzienny pobyt w najsłynniejszym w Europie parku rozrywki a mianowicie Disneyland i Walt Disney Studio w przypadku biletu 1 dzień/2 parki. 
Zakwaterowanie

5 noclegów w Paryżu. Zakwaterowanie w hotelu *** w pokojach 2 i 3 os. z łazienkami.


Wyżywienie

5 śniadań w formie bufetu w restauracji hotelowej. Dodatkowe napoje czy posiłki płatne we własnym zakresie.

Transport 

Przejazd z Warszawy do Paryża w obie strony komfortowym autokarem (klmatyzacja, DVD, barek, WC). Możliwość dołączenia do grupy po trasie (np. okolice Łodzi, Poznania...). Transport z innych miast - informacje u Organizatora.


Program wyjazdu

1 dzień - Zbiórka i wyjazd grupy w godzinach rannych. Przejazd przez Polskę i Niemcy. Tego dnia nie ma posiłków – należy przewidzieć suchy prowiant oraz kieszonkowe.
2 dzień - Dojazd do Paryża w godzinach porannych. Rozpoczęcie programu.

3-7 dzień – Śniadanie. Program turystyczny realizowany we własnym zakresie - czas do dyspozycji uczestników. Przy wariancie B, zajęcia w szkole językowej.

7 dzień - Wyjazd w godzinach wieczornych do Polski.
8 dzień – Przejazd nocny przez Niemcy. Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych.


Cena podstawowa: 1 960 zł

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem, 5 noclegów w hotelu ***, 5 śniadań, ubezpieczenie Travel Europa Signal Iduna (KL 25 000 euro, NNW 20 000 PLN), rejs statkiem, podatek VAT, obowiązkową składkę na TFG i TFP.

Opłata obowiązkowa do realizacji programu: 60 euro

Opłata obowiązkowa na realizację programu wyjazdu (+60 euro) nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Pobierana jest w gotówce w dniu wyjazdu. Z opłaty finansowane są: opłaty drogowe i autostrady, parkingi, taksy klimatyczne oraz rejs po Sekwanie.
Należy też przewidzieć kwotę 15 euro tytułem kaucji zwrotnej pobieranej przez hotel przy zakwaterowaniu.

Cena nie zawiera: dla chętnych, dopłaty do kursu językowego (+300 euro) czy pobytu w Disneyland Paris, obowiązkowej kaucji zwrotnej za pokój (+15 euro), ubezpieczenia od rezygnacji, dodatkowych atrakcji, usług przewodnickich, dodatkowych posiłków oraz wydatków własnych.
Sugerowane kieszonkowe ok. 100-150 euro i 100 zł oraz drobne nominały na toalety (euro i złotówki).

Ogólne warunki ubezpieczenia podane są na stronie: salutvoyages.pl/Ubezpieczenie/BezpiecznePodroze.pdf


    Akcja Przyjaciele - Zbierz grupę przyjaciół na wyjazd i zyskaj rabaty dla siebie i przyjaciół !
  - 100 zł dla każdej zgłoszonej wspólnie osoby oraz dla Ciebie jako Organizatora Dowiedz się o szczegóły :)

 

FORMALNOŚCI

Rezerwacji dokonujemy e-mailowo poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej (do ściągnięcia poniżej) oraz dokonanie wpłaty 1 raty celem potwierdzenia rezerwacji.

1 rata - 1 000 zł płatna przy zapisie
2 rata - 960 zł płatna do 15.05.2023

Kwota 60 euro płatna gotówką w dniu wyjazdu.

Przy wariancie językowym kwota w wysokości 300 euro płatna przy zapisie.

W tytule przelewu prosimy podać nazwę wybranego wyjazdu, termin oraz imię i nazwisko uczestnika.
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji. Chęć wykupienia ubezpieczenia zgłaszamy bezpośrednio przy zapisie (w formularzu zgłoszeniowym) i dokonujemy opłaty za ubezpieczenie wraz z wpłatą 1 raty.


ETAPY POSTĘPOWANIA

Krok 1: Zapoznaj się dokładnie z ofertą. Jesli masz pytania, dzwoń lub wyślij maila:)

Krok 2: Jeśli jesteś już zdecydowany, otwórz kartę zgłoszeniową i prześlij nam mailem zgłoszenie z podaniem dodatkowych informacji (wybrany wariant, ew. dodatkowe atrakcje - Disneyland, ew. ubezpieczenie od rezygnacji).

Krok 3: Po otrzymaniu od nas informacji o przyjęciu rezerwacji, dokonaj płatności wedle wybranego wariantu. W przypadku wyboru płatności w ratach, przestrzegaj terminów wpłat.


DOKUMENTY DO POBRANIA

Kliknij i wypełnij kartę zgłoszeniową (adres strony  http://salutvoyages.pl/zgloszeniowa-student-paryz-2023.docx) a potem prześlij nam ją mailem na adres: info@salutvoyages.pl.


Zapoznaj się także  z warunkami uczestnictwa.

Warunki uczestnictwa


INFORMACJE WYJAZDOWE

Informacje wyjazdowe zostaną podane w późniejszym czasie.


INFORMACJE DODATKOWE

- Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia na wypadek rezygnacji w opcji standardowej - koszt: 60 zł przy wariancie turystycznym oraz rozszerzonej (dla osób z chorobami przewlekłymi) –  90 zł. Przy wyjeździe językowym odpowiednio 100 zł i 150 zł. Ubezpieczenie jest ważne przy udokumentowanej chorobie lub innego zajścia nagłego wchodzącego w zakres ubezpieczenia. Ubezpieczenie to może być wykupione u Organizatora jako agenta lub w innym TU. Istnieje możliwość wykupienia bezpośrednio w Biurze SALUT. Ogólne warunki ubezpieczenia podane są na stronie: Koszty Imprezy

- Każdy uczestnik zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnej legitymacji oraz ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości, który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (odpowiednio paszport lub dowód osobisty). Dokument musi być ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: Ministerstwa Spraw Zagranicznych

- Każdy uczestnik powinien posiadać ważną kartę EKUZ

- Należy mieć na uwadze, że ze względów bezpieczeństwa, w wielu miejscach w Paryżu, uczestnicy będą musieli przejść przez bramki celem kontroli ich samych jak i posiadanego bagażu. Zabronione są wszelkie przedmioty ostre (np. scyzoryki, noże, nożyczki), alkohol, podejrzane opakowania, a nawet głośniki itd. O dopuszczeniu do danej atrakcji decydują odpowiednie służby.

- Uczestnicy odpowiadają za stan pokoi oraz ciszę. W przypadku zniszczeń czy zakłocenia ciszy nocnej kaucja 15 euro nie podlega zwrotowi. Hotel może żądać od uczestnika uregulowania wyższej kwoty celem naprawienai ewentulanej szkody.

- Uczestnicy zabowiązani są również do przestrzegania godzin wyjazdu, zbiórek jak i porządek w autokarze podczas jazdy. Zabronione jest spożywanie alkoholu, używek czy palenie tytoniu. Osoby pod wpływem alkoholu nie będą mogły kontynuować jazdy i na własny koszt będą musiały dojechać we wskazane miejsce, bez prawa domagania się od Organizatora odszkodowania czy zwrotu za niewykorzystane świadczenia.

- Na drogę należy przewidzieć suchy prowiant, wodę oraz kieszonkowe w PLN i euro (na ciepły napój, toaletę czy dodatkowy posiłek w trakcie podróży).

Dane Biura:

Salut, ul. Zbożowa 13, 03-253 Warszawa; tel. (22) 614 33 02, e-mail: info@salutvoyages.pl

Biuro Podróży Salut - wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzony przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 910 w zakresie organizowania imprez turystycznych w kraju i w krajach europejskich.
Gwarancja ubezpieczeniowa turystyczna SIGNAL IDUNA o numerze  M  516254.

Osoba kontaktowa:

Damian Aubossu
damianau2004@gmail.com

Aneta Prokopińska-Aubossu
aneta@salutvoyages.pl  
| | | |
Powered by: Kraft