Łeba - French Camp z natives
Transport:zorganizowany / dojazd własny
Wyżywienie:Pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:OW Nord Łeba

Symbol oferty:kol/Fr

Terminy:
02-12.07.2024
Wiek:7-12 lat ; 13-17 lat


OW Nord Łeba

Żarnowska k/Łeby
Żarnowska to miejscowość oddalona o ok. 3 km od Łeby, położona na skraju wielkiego Rezerwatu krajobrazowo-leśnego "Żarnowska", nad jeziorem Łebsko. W pobliżu rozciąga się rezerwat ścisły ornitologiczny "Żarnowskie Lęgi". Przez Żarnowską przebiega ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza, żółty południowy szlak turystyczny, a także wiele szlaków spacerowych i rowerowych. Dodajmy, że nowy pomost nad jeziorem Łebsko jest pięknym punktem widokowym na wydmy ruchome Mierzei Łebskiej.
 
Ośrodek Nord to stylowy, rodzinny ośrodek wypoczynkowy, cieszący się bardzo dobrą opinią odnośnie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.
Położony z jednej strony blisko Łeby (ok. 3 km spacerkiem), a z drugiej jeziora Łebsko zapewnia wszystko, co potrzebne by z dala od zgiełku i tłumów turystów rozkoszować się w pełni ciszą, przyrodą i piękną okolicą. Wygląd budynków, wyposażenie pokoi, bardziej nam przypomina ośrodek agroturystyczny niż typowo nadmorski ośrodek wypoczynkowy. Dodatkowo, oprócz fajnego klimatu, nowo wybudowany obiekt dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno–sportową.

Na terenie ośrodka znajdują się bowiem 2 baseny odkryte, 10 kortów tenisowych, 2 boiska do siatkówki, 2 boiska Street Ball, boisko sportowe, duży plac z zewnętrzną siłownią, plenerową mini kręgielnią, mini golfem i mega szachami, stoły do ping-ponga, sale do prowadzenia zajęć oraz zadaszone wiaty na gry i zabawy integracyjne.
Cały teren jest ogrodzony i monitorowany 24h/24h, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3 - 6 os. z łazienkami, stosownie do wymogów sanitarnych.

W trakcie turnusu 3 posiłki dziennie. Śniadania i kolacje podawane są w formie szwedzkiego stołu, a obiady serwowane na półmiskach.
Bardzo dobra, domowa kuchnia.
W przypadku konieczności stosowania odpowiedniej diety ze względów zdrowotnych (np.bezglutenowej), prosimy o zgłoszenie tej potrzeby od razu przy zapisie wraz z przesłaniem zaleceń lekarza.
Pobyt zaczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem oraz suchym prowiantem na podróż.

Program

1 dzień  - zbiórka uczestników, dojazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja
2-10 dzień – realizacja programu
11 dzień – śniadanie + suchy prowiant na drogę, wykwaterowanie w godzinach rannych, powrót do Warszawy lub innego miasta (ew. odebranie przez rodziców w przypadku transportu własnego)

Program językowy:
Parles-tu français? Przełam w końcu barierę! Z nami masz wyjątkową okazję  wtopienia się w  atmosferę francuskojęzyczną. Dlaczego?  Bo mówimy po francusku, Francja i kultura francuska to nasze życie a francuskim posługujemy się w naszym życiu codziennym i do takiej rzeczywistości zapraszamy Cię na naszym obozie.

Francuski będziesz słyszał dookoła, od rana do wieczora:)
Podczas zabaw i gier sportowych, podczas posiłków, na basenie a nawet podczas gry w tenisa będziesz słyszał francuski.
Na naszym obozie osłuchasz się z nim w codziennych sytuacjach a naszym głównym celem jest zachęcenie Cię do mówienia! I przekonasz się, że to nie będzie wcale tak trudne! W zabawie, grając, w sytuacjach codziennych, wszędzie przemycimy sporą dawkę francuskiego. Wspólnie odkryjemy Francję, świat frankofoński i to wszystko, co z nimi związane, a zatem kulturę, piosenkę. A jeśli dacie radę, z przyjemnością wspólnie pokonwersujemy i poruszymy tematy, które będą Was interesowały.
 
Zajęcia nie mają charakteru szkolnego, bo przecież są wakacje:)

a dodatkowo:

Bogaty program sportowy i rekreacyjny:
- zajęcia tenisowe z instruktorem tenisa, oczywiście natif, czyli Jouons au tennis!
- zajęcia na basenie, czyli Baignade et détente
- multi-sport : siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka, baseball, badminton, la pétanque, ultimate, mini-golf, flagi, podchody - czyli Bougeons un peu!
- mega piłkarzyki - czyli Méga Babyfoot
- bumperball czyli zabawa na całego w kulach
- gry planszowe, w tym letnia Akademia szachowa - Championnat  d'échecs et jeux de société
- piesze rajdy turystyczne (nad jezioro, nad morze) - Randonnées et promenades au vert
- letnia olimpiada sportowa na wesoło
- gry i zabawy integracyjne oraz zręcznościowe
- kolacja grillowa
- dyskoteki i wieczory z karaoke
- a także szereg zajęć z dużą dozą humoru (wedle zainteresowań: wieczory kabaretowe, kalambury...)


Zapewniamy


- odpowiedzialną i wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i wychowawczą mówiącą po francusku
- doświadczonych lektorów (native speakerzy) oraz instruktorów tenisa (native speakerzy)
- miejscową opiekę medyczną i ratowniczą
- ubezpieczenie NNW
- dostęp do sportowej infrastruktury ośrodka
- relacje z obozu na bieżąco i pamiątkowe zdjęcia w formie elektronicznej
- niespodziankę od Organizatora dla każdego uczestnika
- kameralną grupę - max. do 30 uczestników na całym obozie Salut

Transport i Cena

Transport własny lub zorganizowany z Warszawy.
W przypadku transportu zorganizowanego dopłata +300 zł. Cena transportu obejmuje przejazd w obie strony pociagiem z opiekunami, transfer autokarem z dworca do/z ośrodka oraz dodatkowy posiłek przed podróżą w dniu wyjazdu.
W przypadku transportu z innych miast, cena i możliwości ustalane są indywidualnie - informacje u Organizatora.

Cena : 2 890 zł
2 6790 zł* dla stałych Klientów
*Stałym klientem jest uczestnik kolonii, obozów, zielonych szkół, wycieczek szkolnych i innych imprez turystycznych organizowanych przez biuro podróży SALUT Voyages, a także uczniowie kursów językowych prowadzonych przez szkołę językową SALUT.

Cena zawiera: zakwaterowanie (10 noclegów), pełne wyżywienie, ubezpieczenie NNW, realizację programu językowego, a także sportowo-rekreacyjnego, profesjonalną opiekę, opłaty na TFG i na TFP, podatek VAT.

Cena nie zawiera: transportu (+300 zł), ubezpieczenia od rezygnacji, wydatków osobistych i innych kosztów nie zawartych w cenie

Formalności

Rezerwacji dokonujemy e-mailowo poprzez przesłanie karty zgłoszeniowej (do ściągnięcia poniżej) oraz dokonanie wpłaty wedle wybranego wariantu.

Wariant A: całość kwoty wpłacona przy zapisie  

Wariant B:  płatność w ratach
I rata (800 zł) + ew. ubezpieczenie od rezygnacji
II rata (600 zł)
III rata (600 zł)
IV rata (dopłata do całości) do 05.06.2024

Przy rabacie stałego Klienta - 100 zł przy zapisie

Przelew dokonujemy  na konto:
Salut
mBank: 95 1140 2004 0000 3702 4407 3687

W tytule przelewu prosimy podać nazwę wybranego obozu, termin oraz imię i nazwisko uczestnika.

ETAPY POSTĘPOWANIA

Krok 1: Zapoznaj się dokładnie z ofertą. Jeśli masz pytania, dzwoń lub wyślij maila
Krok 2: Jeśli jesteś już zdecydowany, otwórz kartę zgłoszeniową i prześlij nam mailem zgłoszenie dziecka.
Krok 3: Po otrzymaniu od nas informacji o przyjęciu rezerwacji, dokonaj płatności wedle wybranego wariantu. W przypadku wyboru płatności w ratach, przestrzegaj terminów wpłat.
Krok 4: Wydrukuj i wypełnij kartę kwalifikacyjną dziecka. Prześlij nam ją pocztą w oryginale (listem poleconym) najpóźniej do 20 maja. Dołącz do niej podpisany przez dziecko regulamin obozu. Dokumenty te są bardzo ważne!
Krok 5: Przygotuj dobrze przyszłego obozowicza do wyjazdu a jeśli coś Cię niepokoi przed wyjazdem, dzwoń.
Nie zapomnij o wyposażeniu dziecka w maseczki i środki dezynfekujące stosownie do obowiązujących zaleceń sanitarnych.
Krok 6: Staw się punktualnie na zbiórce ze zdrowym dzieckiem i życz mu udanych wakacji!

DOKUMENTY DO POBRANIA

pdf         Kliknij i wypełnij kartę zgłoszeniową a potem prześlij nam ją mailem na adres: info@salutvoyages.pl.

    pdf Pobierz kartę kwalifikacyjną - Po wypełnieniu, wyślij pocztą na adres ul. Zbożowa 13, 03-253 Warszawa.
Jeśli mieszkasz blisko, możesz wrzucić do skrzynki pocztowej.

  Zapoznaj się także z warunkami uczestnictwa i zapoznaj koniecznie dziecko z regulaminem obozu. Regulamin obozu podpiszcie razem i odeślijcie nam pocztą wraz z kartą kwalifikacyjną. pdf

INFORMACJE WYJAZDOWE
  • Dokładne godziny i miejsce zbiórki podane będą ok. 15 czerwca.
  • Osoby przyjmujące leki - prosimy o spakowanie leków w osobnej koszulce z karteczką (jak należy je podawać + upoważnienie dla opiekuna do podania leków) i przekazanie ich mi na zbiórce (lub dojeździe do ośrodka)
  • Rodzice, którzy będą chcieli przekazać kieszonkowe proszeni są o przygotowanie koperty z nazwiskiem dziecka i nominałów w banknotach 10 zł czy 20 zł. Zalecamy kieszonkowe w wysokości ok. 150 zł
Walizka i jej skład:)
  • Prosimy by walizka była na kółkach by uczestnik sam mógł przemieszczać się z nią i by nie była zbyt ciężka, zwłaszcza w przypadku młodszych dzieci.
  • Prosimy o rozsądne pakowanie dzieci (ubrania wygodne, sportowe, na pogodę i chłodniejsze dni)
Lista rzeczy do zabrania w skrócie: bielizna osobista na 11 dni, ubrania na pobyt: t-shirty, spodenki krótkie, spodnie długie sportowe, bluza typu polar, lekka kurtka przeciwdeszczowa, obuwie sportowe, obuwie tenisowe, klapki na basen, ew. wygodne sandałki, kostium kąpielowy, czapka z daszkiem, piżama, przybory toaletowe (szczoteczka i pasta do zębów, szampon w małym opakowaniu, żel pod prysznic, mydło...), ręcznik duży + mały, ręcznik na basen, krem z filtrem UV, ewentualny preparat na komary i kleszcze, bidon z filtrem bądź butelka filtrująca na wodę, rakieta tenisowa.
  • Przypominamy, że w programie przewidziane są zajęcia na kortach tenisowych - należy przewidzieć buty tenisowe, ubrania sportowe, czapkę z daszkiem, gumki do włosów, w przypadku długich włosów, krem z filtrem UV oraz rakietę do gry w tenisa.
Telefony i gry
Przypominamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy wartościowe uczestników. Prosimy o umówienie się z dziećmi na telefon o określonej porze dnia (najlepiej na ciszy poobiedniej lub wieczorem o godz. 21.00 do 21.40 max) by dzieci nie nosiły ze sobą telefonów na zajęcia. Telefony zostają w pokojach dzieci.
W przypadku nadużywania powyższych urządzeń, Organizator zastrzega sobie prawo ich zatrzymania na czas obozu. Jedziemy bowiem by wspólnie się bawić a nie spędzać czas na telefonach.

Kierownik obozu: Aneta Prokopińska-Aubossu, tel.: 512 45 40 40
Wilfried Aubossu, tel. 663 764 362